Комисията по досиетата представи свои издания с архивни документи пред студенти от Технически университет – Варна и направи дарение на библиотеката на университета на 25.10.2022 г. Членовете на Комисията, заедно с председателят й Евтим Костадинов, разказаха на младите хора интересни факти, свързани с дейността на тяхната държавна структура и презентираха 54-тия документален сборник в две части, озаглавен „Държавна сигурност и терористичните актове в България”- 1944-1991 г.

Домакин на срещата беше доц. д-р Тошко Петров,  ръководител на катедра "Социални и правни науки", а студентите от специалност „Социален мениджмънт” успяха да се докоснат до тоталитарното минало на страната, получиха отговор на своите въпроси и останаха удовлетворени от полезната дискусия.