АПРИЛ

проф. д-р Артур Кордон

Проф. д-р инж. Артур Кордон е президент на Кордон Консълтинг, консултираща компания за много големи бизнеси в САЩ. Експерт с над 20 годишен опит от прилагане на системите за изкуствен интелект в промишлеността и бизнеса.

От 30 г. живее и работи във Флорида, САЩ. Свързан с Варна и своите колеги и студенти от Технически университет – Варна. Основател на клуб «Канопус» към варненската астрономическа обсерватория «Николай Коперник», удостоен със званието „Почетен гражданин на Варна” през 2016 г.

Чете лекции в ВСУ „Черноризец Храбър“, УНСС София и ВВМУ „Никола Вапцаров“.

Успелите в науката и бизнеса | ЕП. 1 | Артур Кордон

инж. Димитър Димитров

Управител и собственик на Ardes.bg.  Завършил Технически университет – Варна, специалност „телекомуникационна техника“

Успелите в науката и бизнеса | ЕП. 2 | Артур Кордон