Успешно приключи тринадесетото издание на Зимен университет и Университетски зимни игри, организирани от Национално представителство на студентските съвети  в България (НПСС) и Асоциация за университетски спорт "Академик" (АУСА).

Делегацията на Технически университет - Варна се състоеше от четирима студенти, които успешно представиха университета на национално ниво. Те се състезаваха в шест категории - Национален университетски шампионат по ски алпийски дисциплини, сноуборд и ски бягане, както и ски рали, бърза шейна и снежна щафета.

Срещата на представители от университетите в цялата страна е една възможност за създаване на по-добър диалог сред студентската общност в академичния дух и в духа на университетското спортно движение.

Екипът на Студентски съвет поздравява Pavel Petrov , Анелия Василева, Ivo Petrov и Stanislav Svetlinov!

Пожелаваме им още много бъдещи успехи и победи!