Нашият изключително талантлив студентски екип участва в състезания по разнообразни спортове като волейбол, баскетбол, бадминтон, доджбол и много други. Това представлява уникалната възможност за студентите да изразят своята страст към спорта и да се състезават с представители на други университети. Летните университетски спортни игри не само създават възможност за развитие на състезателния дух, но и способстват за създаването на трайни приятелства и споделени моменти между нашите студенти.

Технически университет - Варна е горд да подкрепи тази невероятна спортна инициатива и с нетърпение очаква участието и успехите на своите студенти. Искрено вярваме, че този опит ще бъде вдъхновяващ за всички участници и че ще спомогне за утвърждаването на спортните ценности в образованието и обществото.