Ден на отворените врати в отдел „Информационни технологии“ на
Сосиете Женерал Експресбанк

Искате ли да научите как точно работи ИТ отдел в банка? Интересувате ли се как можете да стартирате своята кариера и да се развивате професионално? Отворени ли сте за различни перспективи и отговори на въпроси, свързани с ИТ сферата?

Ако отговорът е „ДА“, заповядайте на Ден на отворените врати в отдел „Информационни технологии“ на Сосиете Женерал Експресбанк!

Кой?         20 студента и дипломанта от Технически университет – Варна
Кога?       15 ноември 2018 г. (четвъртък) от 13:00ч.
Къде?       Централата на Сосиете Женерал Експресбанк, гр. Варна, бул. Вл. Варненчик 92
Какво?     Ще се запознаете с екипа, който отговаря за поддържането и изграждането на ИТ системите в банката.

Ще опознаете реалната работна среда в ИТ отдела, както и ще се включите в дискусии по технически теми с ИТ експерти.
Ще се запознаете с примери от практиката и ще имате възможност да разберете повече за:

• приложението на новите технологии в практиката,
  • последните ИТ проекти в банката,
  • техническите казуси, които решават ежедневно ИТ специалистите в банката,
  • техническите компетенции и умения, които са ключови за един ИТ специалист.

Как да се включите?

Заявете своето желание за участие до 12-ти ноември в Център за развитие на кариерата на Технически университет – Варна.

Само предварително регистрирани участници ще бъдат допуснати до събитието.