Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите. Срокът за подаване на документи за стипендии се удължава до 31.03.2020. Подаването ще става на електронна поща

Подаването на заявление-декларацията за стипендии приключи! Подадените заявление-декларации и приложимите документи след крайния срок, няма да бъдат разгледани!

Започва проверка на подадените заявления-декларации от КБС и Инспектор СЗО. Очаквайте имейл с обратна връзка от инспектор СЗО.
В рамките на 3 работни дни, след публикуването на списъците на сайта на ТУ-Варна, Студентски съвет и пред 307 МТФ – Студентите следва да отстранят несъответствията (ако има такива) при Експерт ТИС (Фронт Офис "обслужване на студенти") с подпис, печат и дата.
След което се предоставя на Инспектор СЗО – 307 МТФ.

СТИПЕНДИИ се изплащат през месец МАЙ.