Уважаеми студенти,

Технически университет – Варна е партньор на „Джуниър Ачийвмънт България“ в пре- акселераторската програма Beyond.

За академична 2021/ 2022 година се обявяват 10 места за студенти,  които искат да работят по създаването и развитието на технологични стартъпи в тематичните области:

• Дигитални иновации в медицината и здравеопазването
  • Умни градове и общества
  • Кръгова икономика, устойчивост и суровини

Пре- акселераторската програма обхваща три етапа:

• Образователен етап: придобиване на знания и формиране на компетентности по предприемачество и иновации
  • Тестови етап: прототипиране и развитие на предприемаческа идея
  • Валидиране: представяне на финалните проекти пред жури, на национални и европейски състезания

Такса за участие, с възможност за разсрочено плащане: 50 лева за цялата програма, включително достъп до ресурси и събития.

Участниците в пре- акселераторската програма ще получат сертификат след успешно завършване на образователния етап.

Предвид епидемичната обстановка програмата се провежда онлайн.

За повече информация и записване за участие в програмата в срок до 28.10.2021:

д-р инж. Магдалена Парчева

Ръководител секция „Социални, стопански и правни науки“, Научноизследователски институт

тел. 0878 148 180; 0885452600