Скъпи студенти и преподаватели, скъпи възпитаници на ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ ВАРНА!

Честит 8 декември - празник на студентската младеж!

Скъпи студенти! Бъдете здрави, щастливи и успешни! Вярвам, че вашата младежка енергия и силен дух са важен ресурс, който ние заедно ще укрепваме и развиваме, защото той е най - успешната инвестиция за една модерна и просперираща нация!

Скъпи преподаватели! Благодаря Ви за всеотдайността и енергията, с която продължавате да преодолявате предизвикателствата, за да осигурим на нашите студенти не само качествено образование, но и възможности за успешна професионална реализация, свобода на избор и нови постижения!

Скъпи възпитаници на ТУ - Варна, бъдете здрави и продължавайте достойно да носите името на нашия алма матер навсякъде по света!

Проф. В. Вълчев, Ректор