Нови възможности за работа и развитие се откриват пред студентите, докторантите  и младите учени на Технически университет – Варна. Отворено е кандидатстването за петото издание на емблематичната програма „Предприемачи в науката“ на фондация Карол Знание. Форматът включва онлайн обучение и конкурс с награда от 30 000 лв. за зелен или социален проект.

Лектори и ментори са успешни учени-предприемачи, лидери и мениджъри, които формират журито на конкурса.

Темата е Impact investing и за участие са поканени:

⮚  Студенти
⮚  Докторанти
⮚  Млади учени

които искат да развият бизнес идея, с позитивно въздействие върху околната среда или обществото. Лекциите са с практическа насоченост, а лекторите и менторите са журито, което на финала определя кой ще спечели 30 000 лв. за проекта си.

Ако искате и вие да получите тази възможност, вижте как може да кандидатствате тук.