ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ – ВАРНА

отправя покана за участие в

Кандидатстване в конкурси, финансирани

от Фонд „Научни изследвания“ за 2022 г.

Технически университет – Варна Ви кани да вземете участие в семинар за представяне на насоките за кандидатстване в конкурсите, финансирани от Фонд „Научни изследвания“ за 2022 г.

Семинарът ще се проведе на 12 юли 2022 г. от 11:00 часа в Конферентна зала, ет. V в корпус НУК на ТУ – Варна.

Проф. дхн Юрий Кълвачев, Управител на Фонд „Научни Изследвания“, ще представи отворените за кандидатстване и предстоящи конкурси финансирани от фонда:

1. Конкурс за финансиране на фундаментални научни изследвания на млади учени и постдокторанти – 2022 г.
  2. Конкурс за финансиране на фундаментални научни изследвания – 2022 г.
  3. Други конкурси финансирани от Фонд „Научни Изследвания“

Поканата е отправена към научни работници, млади учени и постдокторанти от висшите учебни заведения и научните институти и организации във Варна.

За повече информация:
Началник отдел "Ректорат"