Уважаеми студенти,

За двадесета поредна година фондация „ЕВРИКА“ ще определи, след провеждане на конкурс студентите, които ще получават именни стипендии в размер на 3000 лева годишно в следните области:

1.Компютърни науки на името на Джон Атанасов;
2.Изчислителна математика и математическо моделиране на името на акад. Благовест Сендов;
3.Аграрни науки на името на акад. Дончо Костов;
4.Инженерни науки в областта на електрониката, автоматизацията и електротехниката на името на акад. Димитър Мишев;
5.Инженерни науки в областта на машиностроителните технологии на името на акад. Ангел Балевски
6.Икономика на името на акад. Евгени Матеев и др.

С основните правила за отпускане на стипендиите, както и с необходимите документи можете да се запознаете ТУК или на  www.evrika.org

Сроковете за изпращане на документите са от 1.09.2022г.  до 15.10.2022г.  За допълнителна информация и уточнения може да звъните на тел: (02)9813799; 02/9815181 или да правите запитвания на : Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите., Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите..