ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ – ВАРНА Ви кани да участвате в тридневна КАРИЕРНА БОРСА под надслов „Технологии и предприемачество в електрониката“ периода 14.12.2022 –16.12.2022, която ще се проведе в зала на Технически Университет - Варна, гр.Варна, ул."Студентска" № 1.
По време борсата ще може да направите среща и подбор със студенти и дипломанти в сферата на професионално направление 5.2 „Електротехника, електроника и автоматика ”, в сферата на Информационно-комуникационните технологии; в сферата на предприемачеството, иновациите и/или иновативни стартъп компании в сферата на технологичните индустрии.
В рамките на кариерната борса ще се проведе Хакатон по технически проблем, зададен от участващите работодатели. Участието Ви е безплатно! Приложено ще намерите програмата на кариерната борса.

Информация за графика и правилата за хакатона може да бъде изтеглена тук.

Информация за задача 2 на хакатона, подготвена от ICT-Cluster-Varna, може да бъде изтеглена тук.