Ако:

✓Си студент в @Технически университет – Варна

✓Имаш идея за DevOps прoект, който ще промени света

✓DevOps e нещото, което те вдъхновява и те кара да се усмихваш всеки ден

✓Би искал да бъдеш менторстван от най-добрите  експерти в DevOps технологиите

✓Мечтаеш да работиш в една от най-големите ИТ компании в света

🎉 Честито!

Ти си перфектният кандидат за „DXC Coding Marathon - Running CODE is my <cardio/>!“

✍ Запиши се до 28.02.23г. тук - 🔗 www.bit.ly/APPS-Marathon

Ако все още се колебаеш ето 5 причини защо да се включиш с DevOps проект :

1.Не просто професия, a философия за живота - DevOps не е просто цикъл за Development &  Operations, а най-вече култура на работа. DevOps ни помага да изпълним всички стъпки  нужни за реализирането и поддръжката на даден продукт или проект.

2.Всеки ден е различен и интересен - DevOps дава възможност за разглеждане на  процесите по разработка от птичи поглед. Най-важното в работата е автоматизация,  оптимизиране и бързина, което дава възможност на практикуващите го, да получат  цялостно разбиране на процеса и предлагане на интересни технически решения.

3.Отговорност, Уважение, Удовлетворение – DevOps дава дълбоко разбиране на

процесите, бизнесът и неговата цикличност. Това води както до сериозна отговорност, така  и голямо доверие, уважение и удовлетворение, след като си свършиш работата добре.

4.Актуалност и Търсене – DevOps е много търсена позиция, в глобален аспект търсенето е  нараснало с 75%. Това означава че, лесно можеш да намериш най-подходящия за теб  работодател.

5.Развитие и Сертифициране – възможност за множество обучения и сертифициране, тъй  като обхваща целият цикъл на разработване на софтуер.

🚀  Време е да промениш живота си! Регистрирай се сега!

🔗 www.bit.ly/APPS-Marathon