На 7 юни 2023г. от 12 часа Технически университет – Варна ще бъде домакин на Innovation Days & PROFINET Truck 2023.

Направление Дигитални индустрии на Siemens България организира двуседмична обиколка на страната с поредица от презентации и демонстрации от събитието Innovation Days & PROFINET Truck 2023.

Гостите могат да научат за новостите и съвременните решения, базирани на TIA (Totally Integrated Automation) в областта на индустриалната автоматизация и Motion control. Акценти в програмата са теми като киберсигурност, индустриална свързаност, дигитална трансформация.

Демонстрационния камион PROFINET Truck 2023 е обновен с най-новите модели оборудване, представено по-рано тази година на изложението Hannover Messe – SIMATIC, SCALANCE и SINAMICS.

Innovation Days & PROFINET Truck 2023 ще гостува във Варна на 7 юни 2023, а събитието ще стартира от 12 часа.

Заповядайте в Технически университет – Варна, ул."Студентска" № 1, зала 100.

Все още имате шанс да се регистрирате тук: https://lnkd.in/dZvjt4yd