Национално представителство на студентските съвети се присъединява към големите сърца, които протягат ръка за помощ на Димислава Николова - студент в Пловдивски университет "Паисий Хилендарски".

Димислава Николова е на 21 години от гр.Хисаря. Дими е студентка във втори курс, специалност "Българска филология" в Пловдивски университет "Паисий Хилендарски". Доброволец е в Общински младежки клуб "Иноватор" - гр. Хисаря. Тя е младо и талантливо момиче, пълно с надежди и мечти, което се нуждае от нашата помощ. Диагностицирана е със страшна диагноза „Сарком на Юинг" (злокачествен рак на костта). Започната е химиотерапия в България, но е необходимо да замине спешно в Турция, където ще бъде извършена животоспасяваща операция. По първоначална информация операцията ще струва 138 000 евро. Към момента са събрани 120 хил. лева, което е едва половината сума от нужната.

Призоваваме Ви да бъдете с добри сърца и да помогнете, за да може Дими да сбъдне мечтите си!

Бъдете част от хората с добри сърца и предайте напред!

Повече информация за кампанията може да видите на https://www.facebook.com/groups/2279560925764853