Уважаеми студенти,

Кариерен център при ТУ – Варна със съдействието на Студентски съвет и академичното ръководство на университета организират поредното издание на традиционния Кариерен форум „Технология на успеха“.

Той ще събере на едно място бизнес и студенти и ще се проведе в два последователни дни през месец април 2024 г., както следва:

■ 17.04.2024 г. (сряда)

■ 18.04.2024 г. (четвъртък)

В рамките на тези дни ще имате възможността да срещнете работодатели от различни сфери и да поговорите на живо с тях, да намерите място, където да реализирате своя стаж, а защо не и да намерите своето ново работно място. В програмата на събитието се предвиждат времеви слотове за представяне на фирмите с щандове, презентации, обучения с кариерна насоченост и възможност за провеждане на интервюта на място.

Очакваме ви!

За информация: Биляна Филчева – тел.: 0899 905004