Multi Engineering с открита лекция в Технически университет – Варна: „How to Manage a Large Design and Engineering Project“
- Детайли
- Категория: Съобщения Съобщения
- Публикувана на 04 Април 2025 04 Април 2025
На 8 април 2025 г. (вторник) от 13:30 ч. в Конферентната зала на НУК, Технически университет – Варна ще бъде проведена открита лекция на тема „How to Manage a Large Design and Engineering Project“, организирана от международната компания Multi Engineering.
Лектори ще бъдат Dieter Hoeterickx и Nell De Mayer – експерти с дългогодишен опит в Multi Engineering, която работи в сферите на морското дело, индустрията и енергетиката.
По време на лекцията ще бъдат разгледани ключови аспекти от управлението на големи инженерни проекти, включително: планиране и структуриране на проект; етапи на проектиране; координация на мултидисциплинарни екипи; управление на ресурси и рискове; ефективна комуникация с клиенти и партньори.
С тази инициатива Multi Engineering демонстрира своята ангажираност към образованието и професионалното развитие на младите таланти, като активно си партнира с академичната общност в Технически университет - Варна.
Събитието е отворено за всички заинтересовани.