Финансово – счетоводен отдел осъществява:

• Планиране, управление и контрол на финансовите ресурси на Университета и по основни звена;
  • Финансов анализ на дейността на Университета и по основни звена;
  • Осъществяване на стопански операции в хронология;
  • Спазване на финансовата, данъчната дисциплина и осигурителното законодателство;
  • Периодично представяне на финансови отчети на Технически университет – Варна пред МОН, МФ и заверката им от  Сметна палата.

Ивелин Костадинов Янев
Гл. счетоводител

Етаж 3, стая 304 МФ

Ивелина Проданова Стоянова