Уважаеми колеги и ученици!
В периода 02.-03.09.2024 г. ще се проведе Четвъртият международен образователен форум “Образованието през парадигмата на хуманизма и изкуствения интелект” организиран от Община Варна. В рамките на форума ще има и специална ученическа и студентска секция. Програмата ще включва презентации на ученици и студенти, които ще споделят свои идеи и проекти, насочени към иновации и дигитални решения в образованието, бизнеса, градския живот на Варна, както и ролята на изкуствения интелект в съвремието и бъдещето. Имаме удоволствието да поканим Вашите ученици да участват като презентатори (самостоятелно или в екип) или слушатели. Ученическата и студентска секция ще се състои на 2 септември 2024 г. в зала 128 на Икономически университет - Варна. Преподавателите също са добре дошли да присъстват и да подкрепят своите ученици или студенти.

Необходима е регистрация като презентатор или слушател в този формуляр: https://bit.ly/3Xmdx9u.

Участието е безплатно.

Всички участници във форума ще получат сертификат за участие от Община Варна.

Екип за контакт: д-р Елена Колева Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите., д-р Севдалина Георгиева Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.